Padėkos mokiniams iš Telšių rajono savivaldybės 2026.05.11 Gegužės 7 dieną, Telšių meno mokykloje lankėsi Telšių rajono savivaldybė mero patarėja Agnė Vaitkienė. Ji perdavė mero Tomas Katkus padėką mokiniams, kūrusiems atvirlaiškius Mamos dienai, ir jų mokytojams, lydėjusiems…