Merginų ansamblis

Vokalinis ansamblis ,,Mergaičiukės“ suburtas 2022 m. Jam vadovauja Violeta Udelcovienė. Sėkmingi kolektyvo pasirodymai ne tik koncertuose Telšiuose, kalėdiniai koncertai senelių namuose, Telšių centre „Viltis“, Rūdupių bendruomenei, mokyklos moksleivių kamerinių ansamblių koncerte ,,Muzikinė mozaika“, mokyklos kolektyvų koncerte, bet ir konkursuose: ,,Maestro ruduo – 2022“ laureatės 3 vieta, Baltijos šalių populiariosios muzikos atlikėjų konkurso „Dainuok, žiemužėle 2022“ laureatės 3 vieta, XI žemaičių krašto vaikų ir moksleivių dainų festivalio-konkurso „SKAMBIOJI DAINA 2023“ Plungėje laureatės III vietos laimėtojos, Baltijos šalių populiariosios muzikos konkurso ,,Dainuok , žiemužėle 2023“ B kategorijos I vietos laimėtojos.