Smuikininkų ansamblis

Daug metų gyvuoja ir mokyklą garsina smuikininkų ansamblis, kuriam ilgus metus vadovauja mokytoja G. Paulikaitė.

Muzikuoti ir tobulinti ansamblinio grojimo įgūdžius mokiniai pradeda nuo pagrindinio ugdymo programos pirmųjų mokymosi metų.

Kasmet, nuo 2004-ųjų metų, mokiniai, grojantys smuikininkų ansamblyje, dalyvauja Žemaitijos krašto muzikos ir meno mokyklų styginių instrumentų orkestrų festivalyje „Rudens akvarelė M. K. Čiurlioniui“, kuris į jungtinio orkestro koncertus Plungėje sukviečia apie 150 styginiais instrumentais muzikuojančių vaikų iš visos Žemaitijos.

2021 m. rugpjūčio mėn. Palangoje vykusioje jaunųjų stygininkų stovykloje „Vasara su M. K. Čiurlioniu“ ansamblio dalyviai ne tik tobulino orkestrinio grojimo įgūdžius, bet ir turiningai leido laisvalaikį.

Kolektyvas dalyvauja mokyklos organizuojamoje koncertinėje veikloje, miesto kultūriniuose renginiuose, pasirodo bendrojo lavinimo mokyklose.