Dalijimasis gerąja patirtimi

Dalijimasis gerąja patirtimi

Kovo 5 dieną Telšių meno mokyklos dailės skyriaus mokytoja Vaida Šepikaitė kartu su mokiniais Alija Breitmozeryte, Luka Valauskaite, Viktorija Varpiotaite ir Dovydu Vileikiu lankėsi Plungės Mykolo Oginskio meno mokykloje. Mokytoja pristatė personalinę parodą, kurioje mažo formato darbuose – miniatiūrose – atsiskleidžia akvarelės technika lieti peizažai. Pedagogė pasidalino kūrybos įspūdžiais, gerąja patirtimi.  

Šioje išvykoje aplankėme Plungės kultūros centre veikiančią Evelinos Gongapševaitės parodą ,,Etno kosmosas“. Autorės kūriniuose užkoduota meilė savo kraštui, augalui, dainai, daiktui, papročiams ir visai gamtai. Subtili, graži ir originali paroda. Ši trumpa išvyka suartino ir sujungė ne tik mus, bet ir mokyklas.

Dailės mokytoja V. Šepikaitė

Komentarai išjungti.