Lietuvos dainų šventės atranka

Lietuvos dainų šventės atranka

2024 metais įvyks šimtoji Lietuvos dainų šventė, kviesianti apmąstyti visą Lietuvos šimtmečio muzikinę kultūrą. Sausio 20 dieną Telšių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras taip pat žengė į Šimtmečio Dainų šventės atranką. Orkestro pasirodymą stebėjo ir vertino garbinga komisija: Gerimantas Statinis, Remigijus Vilys, Kazys Daugėla ir Romas Jasevičius. Komisija negailėjo gerų žodžių orkestrui ir jo vadovui bei pakvietė atvykti ir dalyvauti Šimtmečio Dainų šventėje. Pučiamųjų instrumentų orkestrui teko didelė garbė atlikti kompozitoriaus Kazio Daugėlos kūrinį „Išėjo tėvelis į mišką“, kurio dirigavimą perėmė pats kūrinio autorius. Esame dėkingi pučiamųjų orkestro vadovui Dariui Jurgučiui, kuris savo aistra, įkvėpimu ir didžiule profesine patirtimi padėjo sukurti išskirtinį orkestro pasirodymą. Dėkojame visiems orkestro nariams už jų atkaklumą, darbštumą ir nuoširdumą!

Komentarai išjungti.